JPA892-1935A
JPA892-1935A JC Antenna
JPA892-1935A-aidqmBpmKjiRljSollqrpllj.pdf
Виробник: JC Antenna
Description: 892-1935MHZ ANTENNA
Packaging: Box
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.17GHz
Gain: 1.3dBi, 2.3dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 2
Antenna Type: Molded
Height (Max): 0.236" (6.00mm)
Return Loss: 6dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.94GHz
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 892-1935MHZ ANTENNA, Packaging: Box, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.17GHz, Gain: 1.3dBi, 2.3dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 2, Antenna Type: Molded, Height (Max): 0.236" (6.00mm), Return Loss: 6dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.94GHz, Part Status: Active.