Продукція > JANTEK > JPRH-0703-561-M
JPRH-0703-561-M JANTEK
JPRH-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 560uH; 220mA; R: 4.67Ω; ±20%; 7.3x7.3x3.2mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.56mH
Operating current: 0.22A
Resistance: 4.67Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 7.3x7.3x3.2mm
Operating temperature: -40...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 560uH; 220mA; R: 4.67Ω; ±20%; 7.3x7.3x3.2mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.56mH, Operating current: 0.22A, Resistance: 4.67Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 7.3x7.3x3.2mm, Operating temperature: -40...85°C.