Продукція > JANTEK > JPRH-0704-180-M
JPRH-0704-180-M JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 18uH; 5.1A; R: 28mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 18µH
Operating current: 5.1A
Resistance: 28mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 18uH; 5.1A; R: 28mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 18µH, Operating current: 5.1A, Resistance: 28mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.