Продукція > JANTEK > JPRH-0704-561-M
JPRH-0704-561-M JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 560uH; 230mA; R: 3.62Ω; ±20%; 7.3x7.3x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.56mH
Operating current: 0.23A
Resistance: 3.62Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 7.3x7.3x4.5mm
Operating temperature: -40...85°C
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 560uH; 230mA; R: 3.62Ω; ±20%; 7.3x7.3x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.56mH, Operating current: 0.23A, Resistance: 3.62Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 7.3x7.3x4.5mm, Operating temperature: -40...85°C.