Продукція > JANTEK > JPRH-0704-7R4-M
JPRH-0704-7R4-M JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 7.4uH; 7.4A; R: 18mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 7.4µH
Operating current: 7.4A
Resistance: 18mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 7.4uH; 7.4A; R: 18mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 7.4µH, Operating current: 7.4A, Resistance: 18mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.