Продукція > JANTEK > JPRH-1205-102M-M
JPRH-1205-102M-M JANTEK
JPRH-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1mH; 400mA; R: 1.53Ω; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...85°C
Inductance: 1mH
Resistance: 1.53Ω
Body dimensions: 12x12x6mm
Operating current: 0.4A
Tolerance: ±20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1mH; 400mA; R: 1.53Ω; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...85°C, Inductance: 1mH, Resistance: 1.53Ω, Body dimensions: 12x12x6mm, Operating current: 0.4A, Tolerance: ±20%.