Продукція > JANTEK > JPRH-1205-121-M
JPRH-1205-121-M JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 120uH; 1.1A; R: 170mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...85°C
Inductance: 120µH
Resistance: 0.17Ω
Body dimensions: 12x12x6mm
Operating current: 1.1A
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 120uH; 1.1A; R: 170mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...85°C, Inductance: 120µH, Resistance: 0.17Ω, Body dimensions: 12x12x6mm, Operating current: 1.1A, Tolerance: ±20%.