Продукція > JANTEK > JPRH-1205-180-M
JPRH-1205-180-M JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 18uH; 3A; R: 34mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...85°C
Inductance: 18µH
Resistance: 34mΩ
Body dimensions: 12x12x6mm
Operating current: 3A
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 18uH; 3A; R: 34mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...85°C, Inductance: 18µH, Resistance: 34mΩ, Body dimensions: 12x12x6mm, Operating current: 3A, Tolerance: ±20%.