Продукція > JANTEK > JPRH-1207-2R4-M
JPRH-1207-2R4-M JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.4uH; 10.3A; R: 10mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...85°C
Inductance: 2.4µH
Resistance: 10mΩ
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating current: 10.3A
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.4uH; 10.3A; R: 10mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...85°C, Inductance: 2.4µH, Resistance: 10mΩ, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating current: 10.3A, Tolerance: ±20%.