JQ1P-B-48V
JQ1P-B-48V Panasonic Industrial Devices
Виробник: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays 1 Form C 48V 10A 125VAC 5A 250VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук