Продукція > Реле > JQC-3F-1C-12DC
JQC-3F-1C-12DC
JQC-3F-1C-12DC
jqc-3f-t73_liming.pdf
Код товару: 72500
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Тип реле: Реле середньої потужності (5-20А)
Струм макс.: 10 A
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Можливі заміни JQC-3F-1C-12DC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Код товару: 31805
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Hongfa jqc-3ff-v1-datasheet.pdf Реле
Опис: Тип контактів: 1C; Uкотушки: 12VDC; Iкомутації: 10А; Rкотушки: 400 Ohm
Габарити: 19x15,2x15,5 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 10 A
Конфігурація контактів: SPDT(1C)
Напруга перемикання: 250 VAC; 28 VDC
9 шт - РАДІОМАГ-Київ
30 шт - РАДІОМАГ-Львів
20 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 5 шт
5 шт - очікується
Кількість Ціна
Реле LEG-12 Реле LEG-12
7 Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Rayex relayLEG-5_datasheet.pdf?PHPSESSID=b74e7ea0c06bd20c0a795c669e2ca461 Реле
Опис: Тип контактів: SPDT; Uкотушки: 12В; Опір котушки: 400 Ohm; Номінальний струм котушки: 30mA; Iкомутації: 10A; -25 ... + 60 ° C
Габарити: 19,5x15,8x15 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 10 A
Напруга перемикання: 240 VAC; 24 VDC
товару немає в наявності
Реле LEG-12F Реле LEG-12F
Виробник : Rayex leg-f-series-dats.pdf Реле
Опис: Опір котушки: 400 Ohm; Номінальний струм котушки: 30mA; -25 ... + 60 ° C
Габарити: 19,5х15,8х15 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 15 A
Напруга перемикання: 125 VAC; 24 VDC
у наявності: 184 шт
160 шт - склад
19 шт - РАДІОМАГ-Київ
Реле BS-115C-12A-12VDC Реле BS-115C-12A-12VDC
2 Додати до обраних Обраний товар
bs-115cfd3f.pdf Реле
Опис: Тип контактів: 1С; Uкотушки: 12В; Iкомутації: 12А; -30 ... + 70 ° C
Габарити: 19x15,5x15,2 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 12 A
Напруга перемикання: 240 VAC; 28 VDC