Продукція > JANTEK > JQH321618A-100
JQH321618A-100 JANTEK
JQH321618A.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1206; 10uH; 230mA; R: 1.69Ω; -30÷105°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Inductance: 10µH
Operating current: 0.23A
Resistance: 1.69Ω
Operating temperature: -30...105°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1206; 10uH; 230mA; R: 1.69Ω; -30÷105°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Inductance: 10µH, Operating current: 0.23A, Resistance: 1.69Ω, Operating temperature: -30...105°C.