Продукція > JANTEK > JQH321618A-470
JQH321618A-470 JANTEK
JQH321618A.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1206; 47uH; 100mA; R: 10.4Ω; -30÷105°C
Case - inch: 1206
Operating temperature: -30...105°C
Mounting: SMD
Inductance: 47µH
Operating current: 0.1A
Resistance: 10.4Ω
Case - mm: 3216
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1206; 47uH; 100mA; R: 10.4Ω; -30÷105°C, Case - inch: 1206, Operating temperature: -30...105°C, Mounting: SMD, Inductance: 47µH, Operating current: 0.1A, Resistance: 10.4Ω, Case - mm: 3216, Type of inductor: wire.