Продукція > JANTEK > JQH322520A-2R2
JQH322520A-2R2 JANTEK
JQH322520A.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 2.2uH; 790mA; R: 126mΩ; -30÷105°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Inductance: 2.2µH
Operating current: 0.79A
Resistance: 0.126Ω
Operating temperature: -30...105°C
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 2.2uH; 790mA; R: 126mΩ; -30÷105°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 2.2µH, Operating current: 0.79A, Resistance: 0.126Ω, Operating temperature: -30...105°C.