JQH45-680K
JQH45-680K FERROCORE
dl4n.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 180mA; R: 1.9Ω
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 68µH
Operating current: 0.18A
Resistance: 1.9Ω
Inductor application: as interference suppressors
Inductor features: ferrite core; high power
на замовлення 632 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 180mA; R: 1.9Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 68µH, Operating current: 0.18A, Resistance: 1.9Ω, Inductor application: as interference suppressors, Inductor features: ferrite core; high power.