Продукція > JANTEK > JQH453226A-2R2
JQH453226A-2R2 JANTEK
JQH453226A.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 2.2uH; 900mA; R: 110mΩ; -30÷105°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 0.9A
Operating temperature: -30...105°C
Case - inch: 1812
Resistance: 0.11Ω
Case - mm: 4532
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 2.2uH; 900mA; R: 110mΩ; -30÷105°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 2.2µH, Operating current: 0.9A, Operating temperature: -30...105°C, Case - inch: 1812, Resistance: 0.11Ω, Case - mm: 4532.