JQX-14FC1CS10DC12V5 Ningbo Forward Relay
JQX-14FC.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
PCB, 12V, 1FormC, 10A/220VAC, 30VDC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук