Продукція > NINGBO FORWARD RELAY > JQX-14FC22CS8DC12V1.2 5
JQX-14FC22CS8DC12V1.2 5 Ningbo Forward Relay
JQX-14FC.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
PCB, 12V (120 Ом), 2FormC, (8A/220VAC 30VDC), 29*12.8*26мм Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук