Продукція > NINGBO FORWARD RELAY > JQX-14FC2CS16DC24V0.85.0
JQX-14FC2CS16DC24V0.85.0 Ningbo Forward Relay
JQX-14FC.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
PCB, 12V, 1FormC, 16A/220VAC, 24VDC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук