JQX-40F-1H Ningbo Forward Relay
Виробник: Ningbo Forward Relay
40A 28VDC/40A 220VAC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук