Продукція > NINGBO FORWARD RELAY > JQX-54FEAZ25DC24VC0.9
JQX-54FEAZ25DC24VC0.9 Ningbo Forward Relay
JQX-54FE.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
PCB, 24V (640 Ом), 1FormA, (20A/250VAC cosf=0.4), 31*16*26мм Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук