JR13WCC-10
JR13WCC-10 Hirose Electric Co Ltd
JR-W_Series_Rev2018.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN CABLE CLAMP SZ13 BLACK M16
Packaging: Bulk
Features: Clamp Screws, Gasket, Washer
Color: Black
Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Thread Size: M16x0.75
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 13
Cable Exit: 180°
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Plating: Chrome
Diameter - Outside: 0.787" (20.00mm)
Cable Opening: 0.394" (10.00mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CABLE CLAMP SZ13 BLACK M16, Packaging: Bulk, Features: Clamp Screws, Gasket, Washer, Color: Black, Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy, Thread Size: M16x0.75, Type: Cable Clamp, Shell Size - Insert: 13, Cable Exit: 180°, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Plating: Chrome, Diameter - Outside: 0.787" (20.00mm), Cable Opening: 0.394" (10.00mm), Part Status: Obsolete.