JR21WCC-14
JR21WCC-14 Hirose Electric Co Ltd
JR-W_Series_Rev2018.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN CABLE CLAMP SZ21 BLACK M24
Packaging: Bulk
Features: Clamp Screws, Gasket, Washer
Color: Black
Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Thread Size: M24x0.75
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 21
Cable Exit: 180°
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Plating: Chrome
Diameter - Outside: 1.062" (26.97mm)
Cable Opening: 0.551" (14.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CABLE CLAMP SZ21 BLACK M24, Packaging: Bulk, Features: Clamp Screws, Gasket, Washer, Color: Black, Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy, Thread Size: M24x0.75, Type: Cable Clamp, Shell Size - Insert: 21, Cable Exit: 180°, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Plating: Chrome, Diameter - Outside: 1.062" (26.97mm), Cable Opening: 0.551" (14.00mm).