JR21WCC-16
JR21WCC-16 Hirose Electric Co Ltd
JR-W_Series_Rev2018.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN CABLE CLAMP SZ21 BLACK M24
Thread Size: M24x0.75
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 21
Plating: Chrome
Diameter - Outside: 1.062" (26.97mm)
Cable Opening: 0.630" (16.00mm)
Написати відгук
Description: CONN CABLE CLAMP SZ21 BLACK M24, Packaging: Bulk, Features: Clamp Screws, Gasket, Washer, Color: Black, Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy, Thread Size: M24x0.75, Type: Cable Clamp, Shell Size - Insert: 21, Cable Exit: 180°, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Plating: Chrome, Diameter - Outside: 1.062" (26.97mm), Cable Opening: 0.630" (16.00mm).