JR25WCC-18
JR25WCC-18 Hirose Electric Co Ltd
JR-W_Series_Rev2018.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN CABLE CLAMP SZ25 BLACK M28
Thread Size: M28x0.75
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 25
Plating: Chrome
Diameter - Outside: 1.220" (30.99mm)
Cable Opening: 0.709" (18.00mm)
Написати відгук
Description: CONN CABLE CLAMP SZ25 BLACK M28, Packaging: Bulk, Features: Clamp Screws, Gasket, Washer, Color: Black, Material: Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy, Thread Size: M28x0.75, Type: Cable Clamp, Shell Size - Insert: 25, Cable Exit: 180°, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Plating: Chrome, Diameter - Outside: 1.220" (30.99mm), Cable Opening: 0.709" (18.00mm).