JR25WPH-24S Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: JR25WPH-24S
Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 100VAC, 140VDC
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 24
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 25
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Black Chromium
Primary Material: Metal
Написати відгук
Description: JR25WPH-24S, Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 100VAC, 140VDC, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 24, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 25, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Black Chromium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції JR25WPH-24S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JR25WPH-24S JR25WPH-24S Виробник : Hirose Connector JR25WPH_24S_CL0114_0078_0_00_2DDrawing_0001601450.pdf Standard Circular Connector JR-W Waterproof Plug, 24 Pos