Продукція > JB CAPACITORS > JRB1A332M05001300200000B
JRB1A332M05001300200000B Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 10VDC; Ø13x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø13x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 13mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 10VDC; Ø13x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø13x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 13mm, Service life: 2000h.