Продукція > JB CAPACITORS > JRB1C222M05001000200000B
JRB1C222M05001000200000B Jb Capacitors
JRB-105.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 16VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 16VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Mounting: THT, Terminal pitch: 5mm.