Продукція > JB CAPACITORS > JRB1E101M02500630110000B
JRB1E101M02500630110000B Jb Capacitors
JRB-105.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 25VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 2.5mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x11mm
Height: 11mm
Service life: 2000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 25VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 25V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Terminal pitch: 2.5mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x11mm, Height: 11mm, Service life: 2000h.