Продукція > JB CAPACITORS > JRB1E331M03500800120000B
JRB1E331M03500800120000B Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 25VDC; Ø8x12mm; Pitch: 3.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 330µF
Terminal pitch: 3.5mm
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x12mm
Height: 12mm
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 25VDC; Ø8x12mm; Pitch: 3.5mm, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 330µF, Terminal pitch: 3.5mm, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x12mm, Height: 12mm, Operating voltage: 25V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic.