Продукція > JB CAPACITORS > JRB1E681M05001000160000B
JRB1E681M05001000160000B Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 25VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x16mm
Height: 16mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 25VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 25V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x16mm, Height: 16mm, Service life: 2000h.