Продукція > JB CAPACITORS > JRB1H331M05001000170000B
JRB1H331M05001000170000B Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 50VDC; Ø10x17mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø10x17mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Height: 17mm
Diameter: 10mm
Terminal pitch: 5mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 50VDC; Ø10x17mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø10x17mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Height: 17mm, Diameter: 10mm, Terminal pitch: 5mm.