Продукція > JB CAPACITORS > JRB2A220M02500630120000B
JRB2A220M02500630120000B Jb Capacitors
JRB-105.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 100V; Ø6.3x12mm; Pitch: 2.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 100V
Body dimensions: Ø6.3x12mm
Terminal pitch: 2.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 12mm
Diameter: 6.3mm
Service life: 2000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 100V; Ø6.3x12mm; Pitch: 2.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 100V, Body dimensions: Ø6.3x12mm, Terminal pitch: 2.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 12mm, Diameter: 6.3mm, Service life: 2000h.