Продукція > JB CAPACITORS > JRB2D2R2M02500630110000B
JRB2D2R2M02500630110000B Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2.2uF; 200VDC; Ø6.3x11mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø6.3x11mm
Terminal pitch: 2.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Height: 11mm
Diameter: 6.3mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2.2uF; 200VDC; Ø6.3x11mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø6.3x11mm, Terminal pitch: 2.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Height: 11mm, Diameter: 6.3mm.