Продукція > JB CAPACITORS > JRB2E010M02500630120000B
JRB2E010M02500630120000B Jb Capacitors
JRB-105.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1uF; 250VDC; Ø6.3x12mm; Pitch: 2.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 250V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø6.3x12mm
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 6.3mm
Height: 12mm
Terminal pitch: 2.5mm
Service life: 2000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1uF; 250VDC; Ø6.3x12mm; Pitch: 2.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 250V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø6.3x12mm, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 6.3mm, Height: 12mm, Terminal pitch: 2.5mm, Service life: 2000h.