Продукція > JB CAPACITORS > JRB2W100M05001000200000B
JRB2W100M05001000200000B Jb Capacitors
JRB-105.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450V; Ø10x20mm; Pitch: 5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 450V
Body dimensions: Ø10x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450V; Ø10x20mm; Pitch: 5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 450V, Body dimensions: Ø10x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 10mm.