Продукція > Реле > JRC-19F-12VDC
JRC-19F-12VDC
jrc-19f4078.pdf
Код товару: 91948
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Тип реле: Реле слабких сигналів
Струм макс.: 1 A
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Можливі заміни JRC-19F-12VDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Реле N4078-2C-12V-0.2W
+1
Реле N4078-2C-12V-0.2W
Код товару: 44882
en_p__85-datasheet.pdf Реле
Тип реле: Мініатюрне
Опис: Тип контактів: 2C; Uкотушки: 12VDC; Iкомутації: 1A / 125VAC, 24VDC
Габарити: 21x10x12 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 1 A
Конфігурація контактів: DPDT(2C)
Напруга перемикання: 125 VAC; 30 VDC
у наявності: 52 шт
15 шт - склад
30 шт - РАДІОМАГ-Київ
7 шт - РАДІОМАГ-Львів
очікується: 400 шт
Кількість Ціна
Реле RS-12
+1
Реле RS-12
Виробник : Rayex rs12l-datasheet.pdf Реле
Опис: Тип контактів: DPDT (2С); Uкотушки: 12B; Iкомутації: 1А
Габарити: 20,2x9,8x11,5 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 1 A
у наявності: 46 шт
40 шт - склад
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
RSM822N-2112-85-S012
RSM822N-2112-85-S012
Виробник : Relpol rsm822n-en.pdf Реле
Опис: Тип контактів: DPDT; Uкотушки: 12В; Iкомутації: 2А; -30 ... + 80 ° C
Габарити: 20,5x10,2x12,5 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 2 A
Напруга перемикання: 250 VAC; 30 VDC
у наявності: 18 шт
11 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
2 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Реле G5V2-12DC
Реле G5V2-12DC
Виробник : Omron g5v-2 relay.pdf Реле
Опис: Тип контактів: DPDT; Uкотушки: 12В; Iкомутації: 2А
Габарити: 20,5x11,5x9,9 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 2 A
у наявності: 97 шт
97 шт - склад
Реле RY-12W-K Реле RY-12W-K
4 Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Fujitsu ry-12w-k.pdf Реле
Опис: Тип контактів: DPDT; Uкотушки: 12В; Iкомутації: 1A
Габарити: 20,2x9,8x12,5 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 1 A
Напруга перемикання: 120 VAC; 24 VDC