Продукція > JB CAPACITORS > JRG0J331M02500630115000B
JRG0J331M02500630115000B
JRG0J331M02500630115000B Jb Capacitors
JRG-Capacitors.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 6.3VDC; Ø6.3x11.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 6.3V DC
Body dimensions: Ø6.3x11.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: JRG
Height: 11.5mm
Diameter: 6.3mm
Terminal pitch: 2.5mm
Capacitors features: long life
на замовлення 2740 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 170
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 6.3VDC; Ø6.3x11.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 6.3V DC, Body dimensions: Ø6.3x11.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: JRG, Height: 11.5mm, Diameter: 6.3mm, Terminal pitch: 2.5mm, Capacitors features: long life.