Продукція > JB CAPACITORS > JRG1E102M05001300200000B
JRG1E102M05001300200000B
JRG1E102M05001300200000B Jb Capacitors
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 25VDC; Ø13x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: JRG
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 13mm
Body dimensions: Ø13x20mm
Height: 20mm
Service life: 10000h
Capacitors features: long life
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 25VDC; Ø13x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 25V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: JRG, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 13mm, Body dimensions: Ø13x20mm, Height: 20mm, Service life: 10000h, Capacitors features: long life.