Продукція > JASSTA > JS-1128-SM-0012
JS-1128-SM-0012
JS-1128-SM-0012 JASSTA
JS-1128-SM-00XX-1_JASSTA.pdf
Виробник: JASSTA
50V max.; 0.5A max; straight, SMD, vertical type, normal layout, pick&place   Connector ZIF FFC / FPC 0.5mm - 12pin Z FFA12vp
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1496 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
50V max.; 0.5A max; straight, SMD, vertical type, normal layout, pick&place   Connector ZIF FFC / FPC 0.5mm - 12pin Z FFA12vp, кількість в упаковці: 100 шт.