Продукція > JASSTA > JS-1128-SM-0024
JS-1128-SM-0024 JASSTA
Виробник: JASSTA
50V max.; 0.5A max; straight, SMD, vertical type, normal layout, pick&place   Connector ZIF FFC / FPC 0.5mm - 24pin Z FFA24vp
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1399 шт:
Написати відгук
50V max.; 0.5A max; straight, SMD, vertical type, normal layout, pick&place   Connector ZIF FFC / FPC 0.5mm - 24pin Z FFA24vp, кількість в упаковці: 100 шт.