Продукція > FUJITSU > JS-12N-K-LF
JS-12N-K-LF Fujitsu
js.pdf
Виробник: Fujitsu
1 form C (SPDT) 8A 250VAC/8A 24VDC, упр. 12В Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук