JS-EM-TB508-031024
JS-EM-TB508-031024 Central Components Manufacturing
374295_CMTB-TB508XX1024.pdf
Виробник: Central Components Manufacturing
Description: W/B Terminal B Horiz 0.200" TH
Packaging: Bulk
Features: Interlocking (Side)
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-28 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 13.5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 486 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: W/B Terminal B Horiz 0.200" TH, Packaging: Bulk, Features: Interlocking (Side), Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-28 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 13.5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.