JS251106-BA
JS251106-BA Panasonic Electronic Components
AC%20Film%20Caps.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10UF 10% 250VAC CHAS MT
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Capacitance: 10µF
Package / Case: Rectangular Box
Size / Dimension: 1.957" L x 0.945" W (49.70mm x 24.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10UF 10% 250VAC CHAS MT, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Capacitance: 10µF, Package / Case: Rectangular Box, Size / Dimension: 1.957" L x 0.945" W (49.70mm x 24.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 1.957" L x 0.945" W (49.70mm x 24.00mm).