JS251156-BA
JS251156-BA Panasonic Electronic Components
AC%20Film%20Caps.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 15UF 10% 250VAC CHAS MT
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Size / Dimension: 1.969" L x 1.201" W (50.00mm x 30.50mm)
Capacitance: 15µF
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 15UF 10% 250VAC CHAS MT, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Size / Dimension: 1.969" L x 1.201" W (50.00mm x 30.50mm), Capacitance: 15µF, Size / Dimension: 1.969" L x 1.201" W (50.00mm x 30.50mm).