JS28F512P33EF0
JS28F512P33EF0 Micron Technology Inc.
P33-65nm.pdf
Виробник: Micron Technology Inc.
Description: IC FLASH 512MBIT PAR 56TSOP
Packaging: Tray
Package / Case: 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 40 MHz