Продукція > IGUS > JSM-0608-10
JSM-0608-10
JSM-0608-10 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 8mm; Øint: 6mm; L: 10mm; iglidur® J
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 8mm
Internal diameter: 6mm
Length: 10mm
Material: iglidur® J
Colour: yellow
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
на замовлення 39 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 8mm; Øint: 6mm; L: 10mm; iglidur® J, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 8mm, Internal diameter: 6mm, Length: 10mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide.