Продукція > IGUS > JSM-1012-15
JSM-1012-15
JSM-1012-15 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 12mm; Øint: 10mm; L: 15mm; iglidur® J
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 12mm
Internal diameter: 10mm
Length: 15mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 12mm; Øint: 10mm; L: 15mm; iglidur® J, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 12mm, Internal diameter: 10mm, Length: 15mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide.