Продукція > IGUS > JSM-1012-20
JSM-1012-20
JSM-1012-20 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 12mm; Øint: 10mm; L: 20mm; iglidur® J
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 12mm
Internal diameter: 10mm
Length: 20mm
Operating temperature: -50...90°C