Продукція > IGUS > JSM-1214-20
JSM-1214-20
JSM-1214-20 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 20mm; iglidur® J
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -50...90°C
Length: 20mm
Internal diameter: 12mm
Outside diameter: 14mm
Shore hardness: 74
Colour: yellow
на замовлення 230 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 20mm; iglidur® J, Material: iglidur® J, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -50...90°C, Length: 20mm, Internal diameter: 12mm, Outside diameter: 14mm, Shore hardness: 74, Colour: yellow.